| SorinELoo7 a întrebat:

Ce programe de dfragmentare PC stiti (o lista cu acestea daca se poate) si pe care mi la-ti recomanda? ca vreau sa-mi defragmentez PC-ul...

10 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Salut!
Daca ai win 7 lasa-l pe cel din windows pentru ca mananca cele mai putin resurse si face o defragmentare periodica (saptamanala).
Eventual, daca dorest un utilitar complet poti incerca TuneUP (are si defragmentare).
Sau daca doresti o solutie ceva mai profi, incearca O&O Defrag Server Edition.

| Bogdanux a răspuns:

Perfect Disk 12.Nu m-a dezamagit niciodata.

| skama18 a răspuns:

Dc iti trebuie un program daca are windowsul deja una?

| SorinELoo7 explică (pentru skama18):

Nu-mi place mie cel din windows

| skama18 a răspuns (pentru SorinELoo7):

Pai tot treaba aia face...ia-ti de pe net da mananca din resurse

| omide a răspuns:

Defragler il gasesti pe http://download.rnt.ro la sectiunea sistem

| Kultho a răspuns (pentru omide):

Lasa ca gaseste Defraggler si pe site-ul oficial http://www.piriform.com/defraggler/download/standard nu trebuie sa intre pe site-uri dubioase...

| SorinELoo7 explică (pentru Kultho):

Stiam de acest porgram. L-am gasit de vreo juma de ora tongue

| Kultho a răspuns:

Defraggler(Asta folosesc eu)
Smart Defrag
Auslogics Disk Defrag

| Danasilvia a răspuns:

Defraggler e foarte bun happy