| Anonimus11111 a întrebat:

Ce Smartphone ma sfatuiti sa achizitionez dintre urmatoarele raportat la calitate (adica sa nu se strice in primele luni de la acizitionare):
http://www.germanos.ro/......CloseUp.eg
Sau poate imi sugerati un model anume!

3 răspunsuri:
| Andy88 a răspuns:

Amandoua le stiu bune (lucrez la Vodafone) oricum Samsung are un renume insa reparatia costa mai putin la cel Allview. Nici un telefon nu se strica fara motiv in primele 7-9 luni de la cumparare. Daca nu-l scapi sil feresti de virusi tine si 3 ani!

| Anonimus11111 explică (pentru Andy88):

Dar din experienta ta, care ti se pare mai bun (aici ma refer strict la grafica in jocuri, rapiditate la comenzi, rapiditate pe net), daca ai face comparatie intre ele. Ms

| Andy88 a răspuns:

Pai Allview este mai bun la baterie procesor ecran camera memorie asa ca poti sa il cumperi linistit.
In plus iti da preinstalat Bitdefender Premium si Es file explorer si ES task manager (asa face de obicei Allview) deci poti sa il cumperi linistit. Daca ti se strica ai garantie si daca il strici te costa putin reparatia. Inca un avantaj!