| MitroKta a întrebat:

Cine ma descurca si pe mine? De 2 zile, absolut toate persoanele din lista mea de messenger apar pe offline, ceea ce este imposibil. Cred ca am umblat pe la setari de am schimbat ceva, insa nu stiu ce. Ce poate fi? Multumesc anticipat!
Am postat la categoria asta deoarece pe mobil am observat, pe PC inca nu am verificat.

2 răspunsuri:
| MitroKta explică:

Revin: Am verificat si pe PC, aici totul e in regula, deci pe mobil este problema. Si care destept s-a gasit sa schimbe categoria? Nu am specificat clar ca e vorba de mobil?

| charleslouboutin a răspuns:

Ce aplicatie?