| ChypS a întrebat:

Am o problema cu messenger de cateva ore nu mai apar online nici la mine in lista nici la prietenii mei si nu sunt pe invisible am reinstalat si messenger-ul nu mai stiu ce sa fac de la ce poate fi?

1 răspuns:
| dAnIeLaaaa a răspuns:

Uita-te la setarile de la messenger poate e schimbat acolo ceva ...si te arata offline.sau dai click dreapta pe tine in lista si vezi poate ai selectat sa te arate offline...dai click deapta pe tine de exemplu apoi dai cursorul mouseului pe stealth settings si trebuie sa fie bifat pe apper online. daca e pe offline schimba si u toata lista pe online acolo.ii iei pe fiecare in parte. lasa-mi un mesaj daca rezolvi ceva asa, daca nu o sa ma mai interesez eu.bye.P.S-ast mesajul tau daca merge sau nu