| Mishoo a întrebat:

Cineva care se pricepe la telefoane? Am un sony ericsson C905. i-am schimbat displayul, apoi l'am aprins si nu imi mai gaseste reteaua... ramane blocat pe "searching" si nu mai functioneaza nici un buton (scot bateria pentru a'l putea stinge). Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| Mishoo explică:

Adelina, nu prea ma ajuta un video cu prezentarea telefonului... stiu ce poate face, dar eu nu mai pot nici macar intra in meniu. ramane blocat de cand il aprind, nu functioneaza maeniul... cauta reteaua incontinuu.

| attydepster a răspuns:

Salut! Pai descarca programu pentru S.E. si da un update la soft! sau dai o resetare generala! Numa la display ai umblat la telefon sau si mai departe? Si eu am un c905 si nu imi mere displayu da l-am schimbat si nici asa nu imi mere da de functionat functioneaza perfect numa ca nu vad nimic pe displaysad