| Nellu01 a întrebat:

Salutare. Cn poate sa-mi spuna care tel. ar fi mia bun : Nokia N9, Nokia Lumia 900, Samsung I9100 Galaxy S II sanu Nokia lumia 800? ca sa folosecs tel. pentu aplicatii, video(filme), internet.
Raspuneti va rog!

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Recomand galaxy s2, are tot ceea ce ai nevoie.

| Cosminovici18 a răspuns:

Samsung galaxy S 2 e si rezistent ai si aplicatii video, filme, internet tot ce vrei!

| Nellu01 explică:

Dar despre Nokia N9 ce parere ai?

| Cosminovici18 a răspuns (pentru Nellu01):

Nokia N9 nu e cine stie ce... daca vrei un Nokia N8 ti-as recomanda..la fel si Nokia lumia 800-900 nu sunt cine stie ce.

| Nellu01 explică:

Dar poti sami spui daca stii in ce formate primeste videoclipurie Samsung galaxy S 2?

| Nellu01 explică:

La Samsung galaxy S 2 ce formaturi de video merg?