| cfrtobias a întrebat:

De ce nu mai imi apare pe Facebook cu persoanele ce avem comuni din anii trecuti postari si la multi ani si cand dau cerere la o persoana si are setat pentru prietenii prietenilor si anuleaza Facebook, ati patit?

2 răspunsuri:
| JunNkIee a răspuns:

Salut, probabil este o problema de la Facebook sau nu ai actualizat v noua. Incearca sa dezinstalezi si sa instalezi din nou facebooku. Funda?

| cfrtobias explică (pentru JunNkIee):

Si-a revenit de atunci da de la Facebook era problema, mersi de raspuns da e demult intrebarea acum numai am nevoie de ce sa dau funda? happy