| Alexxanndru a întrebat:

Cum fac sa schimb aspectul faceookului? Adica sa arate asa : notificarile, mesajele si cererile de prietenie sa fie in dreapta ( ca atunci cand avem facebookul in engleza) dar sa scrie in romana!batting eyelashes big grin
Dau FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei tu e alta interfat a facebook-ului.Nu trebuie sa faci nimic, se va schimba ea singura. Da facebok-ul in limba Romana si asteapta. Cat timp nu stiu, in functie de cat timp il ai. Rand pe rand ne va schimba interfata la toti. Asa am eu doua conturi, unul mai vechi care s-a schimbat mai inainte decat cel nou. O seara faina.

| Alexxanndru explică (pentru anonim_4396):

S-a schimbat oricum singur laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexxanndru):

Pai asta spuneam si eu, trebuie sa astepti ca se schimba singur.happy

4 răspunsuri:
| CiprianDoarEu a răspuns:

Si eu am aceasta problema cu facebook'ul si nu am putut sa o rezolv...

| Ştefan_Irina_Elena_1996 a răspuns:

Iti trebuie site-uri speciale ascunse pe cale le gasesti pe google scrie ce vrei sa faci si dupa in paranteza scrii (s.a.) adica site ascuns
exemplu : schimb culoare faceboojului (s.a.)