| An0nim8 a întrebat:

Cum pot sa adaug o persoana pe Skype?

3 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Dacă vrei să o adaugi la prieteni dai pe ''Caută'' şi scrii numele / id-ul pe care îl are şi dai adăugare prieten.
Dacă vrei să-l bagi într-un grup dai pe acel prieten şi sus o să-ţi arate aşa:
http://imgur.com/JD88KK7. Dai pe cel de-al treilea ''buton'' şi adaugi pe cine vrei tu. Pe urmă dai '' Creaţi grup ''
Baftă.

| ShaOfHatred a răspuns:

Dai clivk dreapa pe persoana, si dai pe adauga in conversatie. Sau o tragi pe confa si gata.

| NH4OH a răspuns:

Sub numele tău ai o bară unde se află " Search ", dai click acolo, scrii numele persoanei și caută cuvântul bleu pe care scrie " Adaugă prieten ". E simplu. Apoi aștepți să îți dea și accept.