| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac un mouse compatibil cu w8 cu xp? Se poate? NU de alta, dar am luat teapa, mi-am cumparat un mouse wireless si scrie pe ea foarte mic compatibil cu w8 si eu am w xp.Ce sa fac? Am mai patit asa si cu router-ul wireless ala era doar pentru w7. Funda pentru raspuns!

Răspuns Câştigător
| denyemy a răspuns:

Si crezi ca nu iti merge daca nu scrie pe el ca merge cu fix ce ai tu? Aia e doar o reclama ca sa para ca e model cat mai actualo, daca nu are si niste drivere sau altceva pe langa mouse in cutie nu ai nici-o problema, il mufezi si va merge.