| GeorgeMihai a întrebat:

Salutare!

Daca cineva m-a blocat pe Facebook, acel cineva mai poate vedea like-urile pe care i le-am dat la postari?

Multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Likeurile vor ramane dar contul de la care le-a primit nu se va vedea, ca si cum ar fi de la un cont inexistent
Eu asa stiu.

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu mai vede nicaieri numele tau. Dar de ex daca sa zicem ca are o postare cu un singur like pe care i l-ai dat tu, ii apare ca are un like dar cand da clik pe el nu o sa ii apara nimic

| iChristiaN47 a răspuns:

Nu, nu le va mai putea vedea.

| Andee10 a răspuns:

Nu.