| EmanuelEmy7 a întrebat:

Daca pun pe pause diferite playere de pe net cand am treaba pe alte site-uri gasesc in loc de status-ul cu video-ul de unde a ramas vad ecran verde si dupa ce ii dau play, se vede normal. Aveti idee cum pot rezolva?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Programele lasate in background trec in regim standby sa nu se consume energie multa.
Playerul din background, daca nu reda si nu se vede (e acoperit de alta aplicatie) atunci intra in asemenea stare.

Daca scoti economisirea de energie, este posibil sa ramana imaginea normala, dar acesta depinde de sistemul de operare, cat si de programele folosite. Scoaterea optiunii de economisire a energiei insa duce la descarcarea mai rapida al bateriei, daca aparatul functioneaza fara conectare la retea de alimentare.

| EmanuelEmy7 explică (pentru Bula):

Am desktop.