| floryynnel a întrebat:

Salutare, de 2 zile nu mai pot folosi nici un browser cu exceptia Internet Explorer(dar acesta mi se inchide din 5in5 minute). Cand deschid opera/safari/chrome imi apare eroare. Cablurile si internetu merg(IE imi merge bine doar ca mi se opreste din 5 in 5min, de asta am incetat sa mai folosesc IE) aveti idee? Si cand deschid pc-ul imi apare un document pad(mi se deschide automat si in el sunt extensii, sau ce or fi, in alte limbi) aveti o idee?

Răspuns Câştigător
| catafan a răspuns:

Cel mai sigur este de la un virus, daca ai folosit jocuri cu crack-uri, patch-uri de la asta este, mai ales daca iti apare un notepad cand aprinzi PC! Sau mai poate fii de la suprasolicitarea fisierelor temporare sau a registrelor si sa inceapa pc-ul sa faca figuri! Doar tu stii mai bine ce ai folosit!

1 răspuns:
| frikk a răspuns:

Cauta alt kit (e posibil sa fi downloadat browsere virusate)winking next time sa ne auzim de bine.