| BostanDaniel1974 a întrebat:

Salutare-de cate actualizari e nevoie in windows 8.1 dupa schimbarea windowsului la mine de ieri si pana acum mi-a intrat cam 227 si se misca un pic mai greoi fata de ieri Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Actualizari vin mereu, pana ce Microsoft asigura "suport" pentru windows 8.1.
Este o petecire continua, deoarece mereu se gasesc noi bug-uri (erori) care trebuie carpite.
W vine de la varza-varza (petec peste petec).

| ziftode a răspuns:

Update-urile vin continuu cum a zis si Bula, si mai ales daca nu ai un calculator super-performant (i5 cel putin), mai devreme sau mai tarziu o sa iti incetineasca calculatorul, sunt doua motive pentru asta:
2. update-urile vor aduce lucruri in plus si mai ales servicii in plus, lucru normal
1. IN PRIMUL RAND, M$ si "ceilalti" isi doresc sa te faci sa iti iei un calculator cat mai bun, sa il schimbi pe ala vechi, etc... ca sa dai bani, asta s-a intamplat intotdeauna... sorry!

| RAY a răspuns:

Eu am ssd nu observ nici o diferenta