| NeXtLevel100 a întrebat:

Salutare de ce cind vriau sa raspund la intrebari pe TPU imi cere totdeauna sa comfirma adresa de mail

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Si eu am patit exact la fel in prima zi, cand abia m-am inregistrat pe TPU. Te-as sfatui sa ai rabdare, iar pana maine sigur se va rezolva. Dureaza ceva timp pana se actualizeaza datele. Ar fi bine sa verifici si SPAM. Succes!

P. S. Bine ai venit printre noi!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca nu ai facut confirmarea inregistrarii pe TPU. In ziua cand te-ai inregistrat ai primit, in contul tau de email pe care l-ai indicat, un mesaj de la TPU prin care iti solicita sa confirmi inregistrarea, dand clic in locul indicat. Daca n-ai facut asta atunci, cauta mesajul respectiv in contul de email, deschide-l si da clic in locul indicat si dupa aceea nu o sa mai ai probleme. Succes si numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

@vyktoor08, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!