| Satanel8964 a întrebat:

De ce nu imi merge laptopul fara incarcator?!? Cum il scot,cum se stinge, mai demult cand scoteam incarcatorul, ecranul se intuneca chiar daca bateria era plina dar macar mergea.Am testat toate setarile posibile de la setarile bateriei dar tot asa face.Dau funda pentru cine imi explica cel mai bine ce problema are happy

Răspuns Câştigător
| Likeceaceac a răspuns:

Ți gata bateria de aia nu mai sta încărcat si poti sa îl folosesti doar cand e la încărcat! Am pătit le fel

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Schimbă-i ba(c)teria!

| K0sti a răspuns:

Acumulatorul, logic!

| AgathaRo a răspuns:

Te-ai gandit sa fie stricat acumulatorul?

| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

Bateria e consumabil... inlocuieste-o
http://www.atexpc.ro/......tp?/cauta/