| catineanu33 a întrebat:

Salutare de ceva vreme ma tot macina o idee care vreau sa prinda viata. Ideea consta intr-un mecanism care sa imi scoata dvd-urile afara din unitatea optica si sa le puna intr-un loc anume toata chestia asta sa fie intr-o cutie de plastic aproape fara aer. Daca se poate creea asa ceva ce fel de rasbery pi mi-ar trebui? s-au ceva de genul Rasbery pi daca ma puteti ajuta va rog dau Funda. Stau foarte prost la capitolul spatiu plus ca la mine pe jos nu am pardoseala ci 2-3 covoare peste pamant asa e la tara si problema cu prafu e dezastru Multumesc.

2 răspunsuri:
| Ornamentale_Obiecte_1998 a răspuns:

Salut
Din cate am inteles de la tine ( din ce a scris ) nu cred ca exista asa ceva cel putin eu nu am auzit asa ceva

| darrio2007 a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva. Poti folosi ceva de genul asta.Sunt destul de inchise.
Sursa:http://pro-data.ro/Mapa%20240%20CD%20-%20geanta