| XeNoNAG a întrebat:

Salutare! Detin o pereche de casti Audio-Technica ATH AR5BT (varianta cu bluetooth a lui AR5IS) (culoare: alb-silver). Recent, dupa multa utilizare, au inceput sa se "cojeasca" buretii. Acest lucru ma enerveaza si doresc sa cumpar o pereche de bureti noi, sau macar sa ii imbrac iar pe acestia in piele. Nu gasesc pe internet nicaieri bureti pentru acest model (decat pe Aliexpress). Stiti cumva unde pot gasi sau daca i-as putea imbraca iar pe cei actuali in piele, si unde o pot face? Sunt din Bucuresti. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Iti poti comanda de pe ali express asa mi-am schimbat si eu buretii la o pereche sennheiser

https://www.aliexpress.com/....../wholesale