| alfabet258 a întrebat:

DAU FUNDA. Am achizitionat recent o pereche de casti ce se pot conecta prin bluetooth dar atunci cand porneste melodia pe telefon se aude si in telefon si in casti. Stie cineva cum pot face sa se auda doar in casti?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Căstile nu sunt compatibile cu telefonul pe care il ai, de aceea se aude muzică si in telefon si in casca, vezi daca poti seta din telefon din setari sunet doar pe cască. Ce marcă este telefonul?

| Noname2121 a răspuns:

Depinde ce marca ai telefonul, ce marca sunt castile. Unele suporta Android si IOS, altele nu.In plus daca sunt casti mai ieftine, "chinezarii" nu te ridica cu pretentii la ceva extraordinar!