| Adrianos112 a întrebat:

Salutare draga TPU. Nu stiu daca stiti multi programul Sourge Film Maker(SFM) de la Valve, dar am nevoie de putin ajutor. Doresc sa fac un filmulet cu Cs:go am bagat toate modelurile totul bine si frumos, dar problema este ca nu stiu cum sa manevrez caracterul adica stiti ca la TF2 puteai sa mergi ca scout si sa faci lucruri pe care sa le filmezi. Daca stiti nu ezitati sa imi raspundeti.

1 răspuns:
| Ge04rge a răspuns:

Este multa munca, iti recomand tutorialul acesta daca stii engleza:
https://www.youtube.com/watch?v=iEz7TslI-fs