| GeorgeMihai a întrebat:

Există posibilitatea ca cineva care nu este în agenda mea telefonică și pe Whatsupp-ul meu și care are numărul meu de telefon, să-mi vadă story-urile de la Whatsupp-ul meu?

Mulțumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Daca ea te are si tu n-o ai, nu vede, apropo, vrei sa-ti zic mai pe scurt ce sa faci?

Bag-o la contacte, intra la confidentialitate, cine poate sa vada "starea" mea adica story cum ai spus mai sus, iar apoi bifeaz-o ca nu poate sa vada, nu e mai usor asa, ce spui?

5 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Te salut, nu este posibil, ca să fii sigur du-te la wapp, setări și setează de acolo vine vrei să vadă, poți seta chiar ca persoanele din agendă să nu vadă.

| GeorgeMihai explică (pentru Alexuţ02):

Păi și dacă mă are cealaltă persoană în Whapp?

| Alexuţ02 a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Dacă tu nu-l ai nu are cum să vadă, mai pe scurt nu e la contactele tale nu e considerat contact

| GeorgeMihai explică (pentru Alexuţ02):

Dar dacă ea ma are la contactele ei?

| Alexuţ02 a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Daca ea te are si tu n-o ai, nu vede, apropo, vrei sa-ti zic mai pe scurt ce sa faci?

Bag-o la contacte, intra la confidentialitate, cine poate sa vada "starea" mea adica story cum ai spus mai sus, iar apoi bifeaz-o ca nu poate sa vada, nu e mai usor asa, ce spui?

| Trustmotorcy a răspuns:

Nu este posibil.