| Didu85 a întrebat:

Salutare! Exista vreo metoda ca sa ajung la începutul conversației pe whatsapp ca sa nu mai tot glisez intr-una? O metoda mai rapida ma refer, sa ajung la începutul conversației fără sa mai glisez

Răspuns Câştigător
| Hope1992 a răspuns:

Eu stiam cadacă ții câteva momente degetul pe un mesaj primit sau apeși un pic mai tare il poti marca un o steluta.(e ca si cum i-ai pune un semn de carte acelui mesaj)
Pentru a le accesa ulterior, intri la Setări în secțiunea mesaje marcate. Tot de acolo le poți șterge, iar dacă faci un tap pe ele, vei fi transpus în locul din conversație în care le-ai salvat.
Dar tot va trebui sa glisezi ca sa ajungi acolo, dar macar o faci o data si poti sa revii de cate ori vrei dupa aceeabig grin.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai bara unde poti sa cauti un cuvant din prima conversatie daca iti aduci aminte sau o formulare