| codrut72029382135983475394 a întrebat:

Hei. Daca sterg un cont de WhatsApp si spre ex. eu vorbeam cu un prieten, copia conversatiei la mine stiu ca se va sterge, dar la prieten copia conversatiei inca ramane si poate sa reciteasca mesajele? Ma refer ca daca la mine se sterge conversatia, se sterge si la el? Va rog frumos sa ma ajutati. happy

2 răspunsuri:
| Edyez a răspuns:

Nu,doar la tine se șterg mesajele.

| Mcoi a răspuns:

Haha, ar f un pic nasol sa se stiarga conversatia cu cineva defiecare data cand acea persoana isi sterge contul happy