| anonim_4396 a întrebat:

Explicati-mi si mie de ce controller-ul de Xbox 360 merge si pe baterii avand acel cablu care se conecteaza la Xbox? Care este mai indicat pentru PC: controller-ul de Xbox sau PS3? Astept raspunsuri!

2 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa spui prin "Explicati-mi si mie de ce controller-ul de Xbox 360 avand acel cablu care se conecteaza la Xbox?"
E mai bun pentru PC cel care-ti place tie mai mult.
Sanatate!

| SorinELoo7 a răspuns (pentru GregHouse):

Defat asta era intrebarea "Explicati-mi si mie de ce controller-ul de Xbox 360 merge si pe baterii avand acel cablu care se conecteaza la Xbox?" Este vreun controller de Xbox la pretul de 80 de lei?