| Casian31 a întrebat:

Salutare! Făcând ordine prin casa am dat de fosta mea tableta de la școala fiind nefolosita deloc, știe cineva dacă îi pot face ceva sa pot folosi toate opțiunile ei, sa instalez aplicații, etc... menționez că am terminat școala acum aproape 3 ani și tableta mi-a rămas, așa că dacă are cineva idee va rog sa îmi spuneți, mulțumesc

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai bine doneaz-o unui copil la scoala, care are mai mare nevoie de ea.

Răspuns utilizator avertizat
| helpforyou a răspuns:

Nu ne spui daca tableta ta mai porneste. Dupa o asa perioada s-ar putea sa mai ai su surprize neplacute.

Daca totul este ok, atunci o resetezi la setarile din fabrica.

| Casian31 explică (pentru helpforyou):

Scuze am uitat complet să menționez că este blocată în aplicația bento MDM, și este vorba de o tabletă tcl tab 10