| Like555 a întrebat:

Salutare! Imi puteti explica si mie despre statiile auto si walkie talkie? Merge sa vorbesti cu statia cu unu cu walkie? Poti sa iti pui ce secventa vrei si sa vb cu un prieten de ai tai? Cat de tare are semnal o statie, conteaza numai antena pentru putere sau si statia? Daca dai de secventa de politie din greseala de exp, ii auzi paia, etc

3 răspunsuri:
| svenhassel13 a răspuns:

In principiu depinde de ce statie iti cumperi. Daca iei la 50 de lei, nu poți vorbi decat la 10m. Daca dai 1000 de euro, vorbim amândoi. Nu dai de frecventa politiei, stai liniștit.

| Like555 explică (pentru svenhassel13):

Pai si poti pune ce frecventa vrei?

| svenhassel13 a răspuns (pentru Like555):

Da