| Cosmin2108 a întrebat:

M-am apucat de curand sa invat HTML,CSS si ceea ce se mai leaga de ele. As dori totusi sa invat practic,nu teoretic,iar de aceea am facut deja "teste" la ceea ce am invatat, chiar si o pagina care se afla pe net : http://www.cosmin21.890m.com/index.html

Dar vreau ceva mai complex si nu am nii o ideea ce as putea sa fac. Am nevoie de niste idei va rog. Multumesc.

1 răspuns:
| Bc_Nikola_2000 a răspuns:

Incearca sa faci un site de vanzari/cumparari, cu toate optiunile posibile pentru comparator/vanzator, inclusiv link-uri, log in/out, see profile, notifications, si multe altele. big grin