| anonim_4396 a întrebat:

M-am infestat cu virusul Sality si nu stiu cum sa il sterg definitiv din calculator.Am Malwarebytes Anti-malware si acum virusul este in carantina dar de fiecare data cand pornesc calculatorul virusul porneste din nou si ca sa il opres trebuie sa scanez de fiecare data timp de sase minute ca sa il pun iarasi in carantina.Ma puteti ajuta sa il sterg virusul Sality pentru totdeauna?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ori faci rost de avast internet security sau reinstalezi windowsul, mai multe optiuni nu sunt.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sterge-l din Carantina si apoi da un Restart, ca sa fie sters definitiv.

| FemeiaPisică a răspuns:

Reinstalează calculatorul, este singura soluție!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta se intampla pentru ca nu il stergi din carantina. Dupa ce l-a dus in carantina selecteaza-l si da-i delete.