| AndreyFsk a întrebat:

Mă puteţi lămuri şi pe mine cum stă treaba cu căştile pe bază de bluetooth? Mi-am achiziţionat nişte căşti şi nu ştiu cum să le activez bluetooth-ul. Sunt model "Sport bluetooth TX-505 " Cine mă poate ajuta fundă!

Răspuns Câştigător
| gir861 a răspuns:

Dacă e vorba de așa ceva http://www.aliexpress.com/......70242.html

Ai procedura de conectare în josul paginii.

| AndreyFsk explică (pentru gir861):

Mersi mult frate! Chiar îţi mulţumesc! M-ai ajutat enorm!
Am reuşit să le conectez, datorită sfaturilor tale, nu apăsam destul pe butonul de pornire, mai trebuia ţinut apăsat încă 5 sec.
Mersi mult!

3 răspunsuri:
| gir861 a răspuns:

Depinde dacă sunt compatibile cu telefonul tău. Ce telefon ai?