| SoRyN007 a întrebat:

Salutare,saptamana viitoare doresc sa achizitionez un telefon, Samsung galaxy s3 dar nu este nou ci sh,de la cineva de la mine din oras,sunt nelamurit in legatura cu acest telefon nu stiu daca este fake,replica. sau daca e original,va las link sa vedeti telefon-ul cineva care se price la asa ceva sa imi spuna si mie daca este adevarat sau cum imi pot da seama, cum pot sa-mi dau seama. http://olx.ro/oferta/vand-telefon-samsung-galaxy-s-3-blu e-ID24nRh.html

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Atunci mai cauta. Chiar e posibil sa fie replica si s3. Si eu am unul si seamana, nu e nicio diferenta dar posibil sa fie facut calumea.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

PS: esti nebun sa dai atatia bani pe un s3 sh laughing. Serios acum. Si la banii aia, e 100% original.

| Aasdfghj a răspuns:

Pare pe bune. Cand il vezi sa deschizi si spatele sa vezi daca are micro sim. In mod normal asa trebuie. Uite: http://www.tpu.ro/......xemplu-eu/ a mai pus cineva o intrebare asemanatoare

| SoRyN007 explică (pentru Aasdfghj):

Chiar nu stiu ce sa fac. avand in vedere ca el mai vinde un s5 replica foarte buna... cred ca si s3 este la fel.

| Aasdfghj a răspuns (pentru SoRyN007):

Atunci mai cauta. Chiar e posibil sa fie replica si s3. Si eu am unul si seamana, nu e nicio diferenta dar posibil sa fie facut calumea.