| Storge a întrebat:

Salutare, mi-am facut un alt messenger dupa de am luat ban pe mess si nu mai mergea sa fac alt cont dar la acest mess am o alta mare problema : cand imi fac cont pe ori ce joc sau orice altceva numi apar emailurile primite si va rog ajutati-ma pls sad

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

In general primesti emailuri pe contul nou facut? Ai primit vreunul?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ban pe messenger? nu am auzit de asa ceva, ma rog fie cum zici tu.

Legat de mail uri esti sigur ca nu ti ai facut contul pe yahoo.ro si tu folosesti yahoo.com sau invers?