| EllaLarsen a întrebat:

Helllllppppppppp TPU! mi-am facut un id de mess nou si nu-mi primesc emailurile, mi-am facut cont pe fb si pe un alt site si trebuia sa-mi vina emailurile de confirmare si nu-mi vin. singurul email pe care il am de la id este cel de la yahoo care til trimite cand iti faci cont de mess...si mi-am facut alt id si pe acesta aceeasi problema crying care e problema ajutati-ma daca stiti, dau fundoiwinking...app scuzati categoria dar e cea mai accesata

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In spam ai cautat sau numai la inbox?

| EllaLarsen explică (pentru anonim_4396):

Tu nu intelegi ca nu primesc nimic, nici emaiurile trimise de cineva, de ex vb cu cineva pe mess si dau la emailuri la conversatii si nu scrie nimic, nu mi se vad nici conversatiile, nimiiiiiic