| EllaLarsen a întrebat:

Helllllppppppppp TPU! mi-am facut un id de mess nou si nu-mi primesc emailurile, mi-am facut cont pe fb si pe un alt site si trebuia sa-mi vina emailurile de confirmare si nu-mi vin. singurul email pe care il am de la id este cel de la yahoo care til trimite cand iti faci cont de mess...si mi-am facut alt id si pe acesta aceeasi problema crying care e problema ajutati-ma daca stiti, dau fundoiwinking

4 răspunsuri:
| StephyMonster a răspuns:

Încearcă să îți faci alte id-uri/conturi pe FIREFOX sau INTERNET EXPLORER. Google Chrome mai face fițe.Eu niciodată nu le-am primit de pe chrome.

| EllaLarsen explică (pentru StephyMonster):

Le-am facut pe mozilla firefox

| EllaLarsen explică (pentru StephyMonster):

Si pe internet explorer si pe chorme si pe opera crying( sau poate nu mai merge ca am facut prea multe, adica unul dupa altul?

| StephyMonster a răspuns (pentru EllaLarsen):

Probabil.