| dNywOw a întrebat:

Salutare. Mi-am facut un id nou de mess. Si i-am rugat pe prieteni sa ma adauge. Totul bine si frumos pana cand deodata nu mai pot adauga pe nimeni, si cand ei ma adauga eu le dau accept dar imi apar in Adress Book. Si nu am multe contacte. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| OmuSTeve a răspuns:

Nu te lua dupa lionsgate te minte!
Rezolvarea e simpla, apasa ctrl+h si sterge din adress book persoanele care inca nu ti au dat accept si etc. apoi o sa poti adauga fara probleme.

2 răspunsuri:
| dNywOw explică:

Esti sigur? Nu vreau sa instalez windowsu degeaba.

| Lionsgate a răspuns (pentru dNywOw):

Foarte sigur, incearca si ai sa vezi.