| CASTRAVETE112 a întrebat:

Momentan am UPC.
Digi arata interesant si un feedback pozitiv dar din pacate nu am acoperire la jnternet in zona mea.
Poate cineva sa imi zica despre alta firma?
Vazusem ceva interesant la Orange, are cineva abonament la ei? La internet in principiu

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Verifica in primul rand ce acoperire ai in zona ta si ce infrastructura au retelele si dupa poti analiza ofertele.

Problema cea mai mare la UPC este uploadul foarte mic, Digi e cel mai Ok dar din moment ce nu ai acoperire in zona ta nu prea ai ce face.