| Allexinno1988 a întrebat:

Salutare,nu de mult timp mi am bagat windows 7 SP1 si as dori sa va intreb cu ce program pot face niste cd uri deoarece cand aveam windows XP faceam cu nero 6 dar acum nu mai merge sa fac cu nero ala spuneti-mi si mie va rog ce nero imi trebuie si un link daca se poate de unde sa descarc

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Eu tot cu Nero fac (8). Doar pentru CD-uri poti incerca CDBurnerXP. Succes!

3 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Cauta o alta versiune de la nero sau poti sa intri in my computer sa deschizi unitatea optica si sa muti pe cd ce vrei

| valentingb a răspuns:

Merge si ala, dai click dreapta pe instalabil, apesi Troubleshoot compatibility, il va instala ca pe XP SP2.

| dannyel86 a răspuns:

Nero s-a adaptat dupa sistemele de operare nou aparute. Si eu am tot Nero 6 pe Xp, dar pentru Win7 iti trebuie versiuni de la 8 in sus. Doar ele sunt compatibile cu sistemele mai noi.