| Anonim97123 a întrebat:

Salutare happy O placa video low profile la pretul de 50 lei?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ai putea lua o Nvidia GeForce 7300gs/7200 se, in 50 lei poate gasesti una nu stiu, un pic mai performanta dar iti spun din propria mea experienta, am detinut placa asta video, si ducea GTA San andreas, nfs most wanted, metin, cs, call of duty ( primele serii ), etc fara a sacada.

| heldeN a răspuns:

Placa ta de baza ce slot are, PCI-e sau AGP?
Daca nu stii, downloadeaza CPU-z, in instalezi, dai pe mainboard si acolo scrie