| secret96 a întrebat:

O prietena de-a mea a avut sims 3 instalat. In momentul in care a deschis fereastra de la sims, in stanga jos ii aparea UPDATE. a dat pe el si a dat sa se updateze, dupa ce s-a updatat a aparut o mica fereastra prin care ii cerea sa scrie codul primit prin e-mail pentru autoidentificre. In fereastra respectiva era scris un cod si cand a dat Continue ii zicea ca nu este codul respectiv pe cae l-a primit ea. Ea nu mai are e-mailu si nu stie cum sa faca rost de cod. Astept raspuns... cat se poate de repede.
Multumesc :*

1 răspuns:
| UNfriendLY a răspuns:

Daca jocul era crackuit si si-a facut update la aia, atunci prietena ta a incurcat-o.