| wizopo2 a întrebat:

Mi-am luat Sony Vegas Pro 11, l-am instalat, apoi mi-a aparut o fereastra cu inregistrare online, de pe alt computer sau mai tarziu. Am dar inregistrare online si am scris un nume oarecare si adresa de e-mail. Am dat pe next si cand sa se configureze, apoi mi-a aparut alta fereastra in care zicea ca cica o sa primesc un e-mail cu codul de activare. Dar nu l-am primit. Exista vreo posibilitate sa trebuiasca sa platesc ceva?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

O sa iti vina confirmare de plata...dar in acelasi timp cine te pune sa platesti?
Dai cancel si gata...

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pentru Sony vegas pro trebuie sa platesti....nu e un soft gratuit!
Poti eventual sa cauti un crack care sa pacaleasca programul.

| wizopo2 explică (pentru Apache):

Am avut primul cod ala scrut. L-am pus apoi mi-a cerut sa ma inregistrez. I-am scris niste nume si adresa de e-mail. Am dat next dar nu a mers. Mi-e frica sa nu primesc vreo notificare prin e-mail cum ca trebuie sa platesc.

| wizopo2 explică (pentru Apache):

Se pare ca nu mi-a mai venit niciun e-mail. Sper ca am scapat.

| Apache a răspuns (pentru wizopo2):

O sa iti vina confirmare de plata...dar in acelasi timp cine te pune sa platesti?
Dai cancel si gata...

| Seby90 a răspuns:

Nu pentru ca pe lumea asta absolut totul este free.
Unii isi bat capul cu anii sa fac un soft profesional pentru video editing sa il ia toti mucosii de 15 ani moca sa isi puna manele pe youtube cu pitipoanca.

| wizopo2 explică (pentru Seby90):

Nu ascult manele si nici nu am 15 ani. Am intrebat daca o sa primesc vreo notificare ceva in legatura cu costul acestui produs. Atat.

| Seby90 a răspuns (pentru wizopo2):

Este undeva la 500 de euro. O zi buna.