| Daniel_5468 a întrebat:

Salutare, o sa imi cumpar un PC de la un Unchi, si as vrea sa imi schimb placa video ca are prea mica, o are ATI Readon 3200 HD, si as vrea una mai mare ca sa imi poata rula jocurile mai bine...ma gandeam al Nvidia GeForce 480 GTX, si nu stiu daca as putea sa schimb la pc-ul asta, HP Pavilion Elite HPE-480t series

6 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Sper ca ai si sursa de 500w la el straight face

| nonny50 a răspuns:

Merge! poti sa i pui...

| Angel0 a răspuns:

Probeaza-l mai intai sa vezi cum merge.Nu stiu ce jocuri ai de gand sa-i pui, dar computerul e super.

| Daniel_5468 explică:

Ok mersi happy

| Daniel_5468 explică:

Nu stiu, o sa vad cand o sa imi cumpar... dar cum gasesc daca are?
PC-u se numeste HP Pavilion Elite HPE-480t series

| Daniel_5468 explică:

Da...stiu ca ii super

8 GB RAM, Quad Core
3. 2 gHz
si ATI Readon 3200 HD

atata stiu... dar inainte de al cumpara maduc cu cineva care se cam pricepe in PC-uri si sa il intreb asa daca ii bun pc-u, daca pot schimba placa video.

As vrea sa o schimb din start ca daca o folosesc placa video... o vand la pret de second hand, eu as vrea sa o schimb cu alta si sa o vand pe asta la pret de noua.