| pedy a întrebat:

Poate a mai intampinat cineva aceasta problema si ma poate ajuta! Am o tableta hannspree HSG1164 si nu mai pot umbla deloc pe ea! Tableta se deschide,uneori ajunge in stagiul in care trebuie sa introduc adresa de gmail,iar dupa ce ii fac setarile nu mai pot umbla deloc pe ea! Ecranul este negru si cand intru in setari imi zice *din pacate setari s-a oprit*! Am resetat-o din meniul recovery, am resetat-o din spate din orificiul pentru resetare din spatele tabletei, insa nu am reusit sa imi d-au seama ce are! Poate a mai intampinat cineva aceasta problema si are o solutie!

1 răspuns:
| modjolica a răspuns:

E din cauza ca e de "firma".Du-te cu ea in service, daca mai ai garantie, daca nu du-te la un service GSM