| BostanDaniel1974 a întrebat:

Salutare, pot sa pun un hard disk de la un xbox 360 la un laptop, se potrivesc? Sunt toate la fel? Ma refer la mufa, e egala cu aia de la calculator? Va multumesc anticipat, dau funda.

Răspuns Câştigător
| LoVeMoThErS a răspuns:

HDD/SSD ul oricarei console pana in momentul de fata este pe interfata SATA, acestea fiind cele de 2, 5 inch...
In concluzie se potriveste si la Desktop si la Laptop, dar acesta trebuie formatat deoarece consolele folosesc alta metoda de partitionare. Funda?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da.
Va trebui sa stergi partitiile si sa partitionezi /formatezi din nou hard disk-ul.

| LPCTSTR a răspuns:

Daca are acelasi conector, de ce nu?
Nu stiu ce sa zic de tipul partitiilor folosite de xbox, bine ar fi sa-l formatezi.