| Draga_Ciprian_1996 a întrebat:

Salutare prieteni! Am scapat azi din greseala laptopul pe jos si i-am ameliorat din cazaturi, nu s-a spart nimic si nu s-a vazut nicio modificare decat la vreo ora dupa, cand mi-a dat o eroare cu ceva gen hard sau hardware si de atunci nu imi mai intra in windows, imi ramane in loading exact cand sa intre. Sa fie hardul, sa fi patit ceva? Pentru ca atunci cand incerc sa reinstalez windowsul merge foarte greu. Mentionez ca windowsul era cam plin, cam la 75% din capacitatea hardului. Ce parere aveti? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate sa fi iesit HDD-ul din locas sau s-a stricat. Numai cineva care vede te poate ajuta.