| andreeasweetlove a întrebat:

Salutare prieteni happy
La factura cosmote apare desfasurarea apelurilor/mesajelor? Am facut curand un abonament si nu stiu ce imi va aparea pe factura...

Răspuns Câştigător
| Iulia_Iuliana_2000 a răspuns:

Apelurile doar..si eu sunt pe cosmote si imi trimite factura cu toate numerele cu care am vorbit inclusiv cat am vorbit si la ce ora. sper ca te-am ajutat :*

| andreeasweetlove explică (pentru Iulia_Iuliana_2000):

Daca vorbesc prin mesaje cu un prieten [e doar prieten dar mama il cam uraste laughing ] nu apare pe factura?

| Iulia_Iuliana_2000 a răspuns (pentru andreeasweetlove):

Mesajele nu

3 răspunsuri:
| paulmicutz a răspuns:

Pai daca ai depasit acolo la cost suplimentar o sa-ti apara, sper sa nu ma insel.