| Vasybulan a întrebat:

Salutare prieteni. Ma cam confrunt cu o mica problema. Si anume. Acum cateva zile cineva mi-a adus un sistem audio 5.1. Insa ca sa il folosesc in modul 5.1, as avea nevoie de un conector ce arata ca un conector s-video. Are cineva vreo idee cam cum ar arata acei conectori si poate un site de unde pot sa cumpar? Mersi anticipat.

2 răspunsuri:
| paulthegame a răspuns:

Poti da mai multe detalii despre sistemul tau ca numele modelul?

| Vasybulan explică (pentru paulthegame):

Este ceva de genul Elta...nici eu nu am auzit de marca asta...