| GameFace a întrebat:

Salutare Prieteni Stie careva vreo adresa unde imi pot stoka toate pozele, clipurile, adica spatiu de stokare online? Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Eu folosesc dropbox. E super misto daca il poti pune si pe telefon pentru ca ti se sincronizeaza tot ce ai acolo.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google Drive.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca OneDrive.

| Paulvasile10 a răspuns:

Cand o sa stii si tu sa scrii cu c normal nu cu k, atunci iti zic

| GameFace explică (pentru Paulvasile10):

Pot incerca sa iti acord doua secunde, dar e prea mult... sobolan ce esti

| Paulvasile10 a răspuns (pentru GameFace):

Ba,macar eu stiu sa scriu, si nu am injurat...deci ciocu' mic!

| GameFace explică (pentru Paulvasile10):

Avort, ascundete

| Paulvasile10 a răspuns (pentru GameFace):

Gramatica ta e cam varza, mai bine facea mama ta avort, copil balega ce esti