| danbnz a întrebat:

Salutare!
Recomandati-mi va rog o pereche de casti in-ear cu microfon pentru laptop.
Caut ceva confortabil de purtat pe perioade lungi de timp... si sa permita zgomotului ambiental sa ajunga cat de cat la ascultator. Daca are vreo importanta laptopul e un Lenovo Yoga 510.
E pentru o nepotica care face ore online si astea sunt cerintele ei.
Eu nu folosesc si nu ma pricep la asa ceva.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Arthiom a răspuns:

Https://altex.ro/......OIG935BBE/

Am avut castile astea 2 ani de zile pana cand le-am stricat eu mufa ca tot o indoiam in buzunar cu telefonul, s-au stricat din vina mea, in rest, sunt foarte bune, firul principal e invelit in material textil, e rezistent, sunt casti in ear si am impresia ca au si mai multe dopuri in cutie, de mai multe dimensiuni, sunetul e foarte bun, au control de volum + - pe fir si buton media, eu am fost foarte multumit de ele, recomand.