| Sarcopt a întrebat:

Samsung sau LG, care sunt mai bune ìn televizoare? Mulțumesc anticipat

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

LG sunt cei mai buni.

| dannys a răspuns:

Samsung ca am si eu tongue

| J0B0MAT a răspuns:

Amandoua sunt foarte bune.Eu am LG si sunt foarte multumita.

| Sarcopt explică:

Eu sunt fan Samsung, dar am văzut că LG are mai multe funcții şi diagonala mai mare la bani puțini față de Samsung.

| Sarcopt explică:

Vă mulțumesc tuturor de răspunsuri şi mai am una happy, Sony ar fi o variantă mai bună față de cele două?

| MrLucas a răspuns:

Samsung e cu mult peste LG!

| FuriaGogoasei a răspuns:

Ca si calitate a imaginii LG este cel mai bun, daca il vrei pentru mult timp dar cu o calitate a imaginii mai slaba Samsung.

| Cioccolino a răspuns:

Am fost fan Samsung, dar m-au dezamagit foarte mult (TV, smartphone etc).
Iti recomand LG.

| gheorghe69 a răspuns:

E dificil de spus, cred ca nici profesionistii nu stiu care e cel mai bun. Am auzit ca Samsung nu sunt atat de fiabile si... da. sunt cam scumpe. Am dat de un ghid interesant, despre tv-uri, aici: https://mariuscucu.ro/sfaturi-achizitie-televizor/
Sper sa te ajute.

| Budriga-Cristian_Robert_1990 a răspuns:

Salut iti recomand cu caldura Samsung...