| Bandit06 a întrebat:

Salutare si imi cer scuze daca nu am postat in rubrica corecta! De putin timp am achizitionat un mouse trust gxt148 si am o problema cu firul acestuia. Nu e flexibil, imi "impinge" mouse-ul si nu e confortabil. Sunt curios daca exista vreo cale prin care as putea sa fac firul sa fie mai moale, flexibil. Multumesc!

6 răspunsuri:
| Fitzos_Ady_1995 a răspuns:

Nu prea ai ce sa-i faci poate daca incerci sa al incalzesti cu ceva poate sa imoaie

| Bandit06 explică (pentru Fitzos_Ady_1995):

M-am gandit si eu la asta dar mi-e teama sa nu se intampla ceva cu firele din interior,... ce stupid a fost cel care l-a fabricat;'(

| iDarkness a răspuns:

Poate cu timpul o sa devina mai flexibil.

| Bandit06 explică (pentru iDarkness):

Nu, la cat l-am folosit ar fi trebuit sa se inmoaie. Dar mai ales in csgo ma incurca enorm.

| GrepolisKing a răspuns:

Poti cumpara un bungee care iti va tine firul ridicat mereu cand ai nevoie de acesta

| Bandit06 explică (pentru GrepolisKing):

Am improvizat eu unul dar nu face fata deoarece atunci cand misc mouse-ul intr-o parte ramane "indoit" si tot asa... in fine ...cred ca nu mai are rost sa ma zbat, aparent nu exista solutie sad