| MortalX a întrebat:

Spuneti-mi va rog niste site-uri de unde pot descarca jocuri gratis pe mobil!

Răspuns Câştigător
| Nikapp a răspuns:

Cand nu aveam un telefon mai performant si voiam sa descarc jocuri scriam in google "Free games for 240x320 download" si mergea.Principalul sa stii de ce marime este ecranul tau.Dar daca ai un telefon mai performant incarca pe el Google Play Appstore si de acolo o sa incarci cele mai noi si gratuite jocuri.

3 răspunsuri:
| Takeen a răspuns:

Pai,cauta pe net Games for Mobile si o sa iti dea o gramada.

| JSmith a răspuns:

Cauta pe google, daca nu gasesti dupa poti intreba dar sunt foarte sigur ca gasesti. Cauta si tu "Free Mobile Games" "Download free games for mobile"